Aktivity

ICT divize společnosti v počátcích našeho podnikání realizovala poradenská a technologická řešení pro projekty našich klientů. V současnosti realizujeme i vlastní business a investiční projekty. I nadále našim klientům poskytujeme služby v oblasti ICT vývoje a poradenství.

Více: ICT

Naše společnost se od svých počátků věnuje poradenství. Pomáháme v rozvoji podnikatelským subjektům i veřejným organizacím a naše specializované služby využívají i mezinárodní poradenské firmy. Zaměřujeme se na oblast strategického, procesního a projektového řízení, marketing a business koučing. 

Více: Poradenství

Naše portfolio vzdělávacích aktivit je velmi pestré - zajišťujeme následné vzdělávání v rámci poradenských projektů i samostatné vzdělávání ve firmách a veřejných organizacích, disponujeme vlastním školícím centrem, realizujeme akreditované vzdělávací kurzy a odbornou výuku pro vysokou školu.

Více: Vzdělávání

Sami jsme kdysi začínali, takže víme, jak je důležité začít dobře. Počáteční neúspěch a strasti na začátku nového projektu mohou srazit prvotní motivaci a víru v úspěch. Protože dobře rozumíme businessu, může pomáhat jiným a naši vývojovou a poradenskou infrastrukturu nabídnout začínajícím podnikatelům.

Více: Startupy

IQ hub integruje naše aktivity do jedné vize – vývoj a rozvoj – sdružujeme naše nejlepší vývojáře a poradce do business think tanku kolem vlastních nápadů a projektů i startupů našich partnerů. Zapojujeme i mladé lidi s entuziasmem a pomáháme jim najít cestu ke své realizaci, rozvoji a úspěchu. 

Více: IQhub

Jsme úspěšní v uskutečňování příležitostí a výzev z business světa. Nezůstáváme však lhostejní ani k našemu okolí  a naše schopnosti využíváme i pro veřejně prospěšné aktivity.  Věříme ve společenskou odpovědnost a že nestačí pouze přispívat finančně, ale že je lepší se zapojit aktivní prací. Tak i konáme.

Více: CSR