Pořádáme vzdělávací program v Karlovarském kraji

1. 12. 2015

Rozvoj strategického myšlení manažerů v Karlovarském kraji pokračuje a do vzdělávacího programu je možné se již přihlásit a to prostřednictvím našeho webového portálu http://kv.utilityconsult.cz/.

 

Staňte se úspěšným manažerem a přihlaste se bezplatně do vzdělávacího programu, který pro Vás připravil pan Ing. Antonino Milcia, Ph.D., MBA, jednatel naší společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti řízení a posilování strategického myšlení.

Vzdělávací program navazuje na úspěšnou realizaci projektu „Rozvoj strategického myšlení manažerů v Karlovarském kraji“, reg. č. CZ.1.07/3.2.12/04.0031.

 

Vzdělávání pro Vás bude opět maximálně efektivní a časově flexibilní pomoci kombinace prezenční a distanční formy výuky, která je doplněna prvky elektronické výuky, ale i individuálními konzultacemi s odborníkem na strategické myšlení. Vzdělávací koncept založený na kombinaci testování a e-learningu bude tak pro Vás maximálně zacílený, adresný, přesný, měřitelný, a tedy i efektivní pro cílovou skupinu manažerů a řídících pracovníků. 

 

Dostupnost vzdělávacího programu bude přizpůsobená Vašim potřebám a společně se pro Vás budeme snažit najít nevhodnější termín prezenční výuky. 

Při přihlašování do vzdělávacího programu budeme rádi, když uvedete termíny, které by Vám vyhovovali pro prezenční výuku. 

 

Více informací najdete na webových stránkách http://kv.utilityconsult.cz/ a na stránkách naší společnosti http://utilityconsult.cz/